top of page
  • Yazarın fotoğrafıKUP10 Reklam

IŞIKLI TABELA

Işıklı tabela birçok firmanın, ilk tercihleri arasında yer alır.. Dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, gösterişli olmasından dolayı hem ekonomik hem de etkili bir tabela türüdür. Genellikle resmi kurumlar, kamu binaları, inşaat firmaları, emlakçı ve kuyumcular, restoran, cafe ve market gibi birçok alanda tercih edilen bir üründür. Fileli ve pleksi gibi modelleri vardır.

Işıklı Tabela ve Reklam Hizmeti Veren Firmalar Nelere Dikkat Eder?

Tabela ve reklam hizmeti veren firmaların en çok dikkat ettiği şey, yapılan ürünün göze hitap etmesidir. Özellikle çok ziyaretçisi olan sokak ve caddelerde tabelaların dış mimariye uyumlu olması gerekir. Böylelikle daha uyumlu bir görüntü oluşur ve kargaşa engellenmiş olur. Işıklı tabela yapımında estetik görüntü de çok önemli bir yere sahiptir.

Burada iş yeri sahipleri için verilecek en önemli tavsiye, sadece iş yerinin baz olarak alınması değil, o çevrenin komple baz alınması ve ona göre bir tabela seçimi yapılmasıdır. Bu şekilde sokaklar ve caddeler daha sade ve daha güzel görünür.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları en çok merak edilen konular arasında yer alır. Özellikle işletmelerin ve kurumların en çok ihtiyacı olduğu bir ürün olduğu için, fiyatlar merak edilir. Tabela fiyatları değişiklik gösterir. Firmamız birçok model seçeneği sunar. Bunların içinden size uygun olanı seçerek, ekonomik fiyatlardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Öncelikle tabelanın büyüklüğü, hangi üretim materyalinin kullandığı, üzerindeki baskı ve görseller, yazılar gibi detaylar çok önemlidir. Özellikle ışıklı bir tabela modelinin fiyatı, her zaman standart modellere göre çok daha farklı olacaktır. İsterseniz, firmamızdan fiyatlar hakkında bilgi alıp, ekonomik bir hizmet alabilirsiniz. Kaliteli tabelalar ve dikkat çekici modeller için iletişim kurabilirsiniz.

43 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page